Žiaci

MŠK BK Žiar nad Hronom – BBC Banská Bystrica 76:23 (16:2, 26:5, 19:4, 15:12)
Body: Kret Juraj 16b., Šonkol Sebastián 12b., Kosmeľ Michal 11b., Ďurica Patrik a Tončík Matej po 6b., Balogh Boris 5b., Ziman Marcus, Bobok Matej a Sirotný Marián po 4b., Kňažko Adrián 3b., Dekýš Adam a Galko Adam po 2b., Baláž Tomáš 1b.
Hrali: Kosmeľ Richard, Žemla Benjamín.

MŠK BK Žiar nad Hronom – BBC Banská Bystrica 76:32 (20:3, 23:3, 16:12, 17:14)
Body: Šonkol Sebastián 15b., Kret Juraj 14b.,  Balogh Boris 11b., Ďurica Patrik 8b., Baláž Tomáš 7b.,Kosmeľ Michal a Tončík Matej po 6b., Ziman Marcus 4b., Dekýš Adam a Bobok Matej po 3b., Sirotný Marián 2b.,
Hrali: Kosmeľ Richard, Žemla Benjamín., Kňažko Adrián, Galko Adam.

Naši chlapci nastúpili na svoj posledný zápas základnej skupiny proti súperovi z Banskej Bystrice a už od začiatku stretnutia dominovali na ihrisku najmä vďaka vynikajúcej obrannej hre, dôslednou hrou pod oboma košmi a precíznym útokom. Do polčasu sme si dokázali našou hrou vypracovať náskok o 35bodov, ktorý sa nám podarilo aj v druhej polovici stretnutia navýšiť a na konci zápasu sme sa tešili z víťazstva.

Druhý zápas sa niesol v podobnom duchu ako ten prvý a po veľmi dobrej hre našich chlapcov sme si víťazstvom aj v druhom zápase zabezpečili celkové prvenstvo v tabuľke a kvalifikovali  sa  na Majstrovstvá Slovenska, ktoré sa uskutočnia koncom mája.

Pevne veríme, že víťazstvo našich chlapcov nabudí aj na blížiaci sa turnaj v Ostrave, ktorý sa koná od 13.-16. apríla, kde sa naši chlapci môžu postupne stretnúť s  družstvami z Česka, Maďarska, Litvy, Macedónska, Nemecka či Poľska.

Tréner: Marek Marko
Asistent: Jozef Oravec