V nedeľnom zápase U15 tesne neuspeli

BK MŠK Žiar nad Hronom : RIM BASKET Košice 62:68

V nedeľu 12. 3. 2023 privítali doma starší žiaci súpera z Košíc.

Od začiatku bola naša hra nesústredená. Nepresné prihrávky v útoku, zlé zakončenia do koša a slabé doskakovanie lopty dovolili súperovi vynikať na ihrisku. Prvú štvrtinu sme prehrali 7:12.

Do druhej štvrtiny chlapci nastúpili s väčším nasadením a bojovnosťou. Začalo sa nám dariť v zakončení, hlavne z trojbodovej vzdialenosti. Súperov náskok sme dobehli a druhú štvrtinu sme vyhrali 24:15.

Cez polčas boli chlapcom v šatni prízvukované detaily v hre, ktoré sme potrebovali vylepšiť.
Opak sa však stal pravdou a na všetko čo sme si povedali akoby všetci zabudli.

V tretej aj štvrtej štvrtine sme robili rovnaké chyby v útoku a nedávali sme koše. V obrane sme nechávali voľných hráčov a po súperovej streľbe sme ich neodstavovali. Tí si doskočili loptu a ľahko sme inkasovali z pod koša.
Starší žiaci nakoniec zápas prehrali 62:68.