Súpera kadeti porazili vo všetkých herných činnostiach

Štvrtok 19.12.2019, Celoslovenská liga kadetov

ŠKP BBC Banská Bystrica – MŠK BK Žiar nad Hronom 71 : 89 (15:24, 15:29, 19:17, 22:19)
Body: Holic 29, Žemla 15, Bobok 12, Melaga 8, Kňažko 7, Vonkomer 7, Mihálka 4, Šonkoľ 3, Bielik 2, Ďurica 2,
Hrali:

Vo štvrtok 19.12.2019 predohrali žiarski kadeti zápas v Banskej Bystrici. Zápas bol od začiatku v rukách našich chlapcov. Súpera sme porazili vo všetkých herných činnostiach a chlapci si peknou kombináciou akcií užili tento zápas naplno. Podarilo sa nám vyhrať tri štvrtiny, mierne kritická bola len tretia štvrtina, ktorú sme prehrali o 2 body. Družstvu sa darilo aj strelecky a na ihrisku hrali kolektívny basketbal. Ako tréner som nesmierne rád, že prišiel aj takýto zápas a mohli dostať šancu na hru všetci hráči, ktorí sa aj bodovo presadili. Za bojovnosť a odhodlanie zvíťaziť patrí pochvala a vďaka všetkým chlapcom.

Tréner: Július Kucej
Asistent: Eduard Frický