Muži vycestovali na náročný zápas do Levíc

ŠBK JUNIOR PATRIOTI Levice : MBK MŠK Žiar nad Hronom 96:83 (27:19, 48:41, 68:69)Body: Vrtík 21, Obert 16, Vojtek 15, Haviar 11, Pipíška 10, Rozim 8, Grochal 2

Hrali: Truben, Supuka, Švec

Muži v nedeľu vycestovali na náročný zápas do Levíc, kde ich čakala extraligová rezerva vedúceho družstva extraligy. Za domácich nastúpili až štyria hráči, ktorí nastupujú aj za prvé extraligové družstvo na Slovensku. Napriek tomu sa naši chlapci o výsledok statočne pobili. Počas celého zápasu sme hrali s domácimi veľmi vyrovnanú partiu. Vyhrávali sme po tretej štvrtine o bod, dokonca v polovici štvrtej štvrtiny po našich úspešných trojkových strelách sme viedli už o 3 body a schyľovalo sa k záverečnej dráme. Domáci nás však v závere zápasu v rozbehu zastavili, dali dve dôležité trojky a dokázali nám v závere zápasu odskočiť na 10 bodov. To bol koniec našim nádejam na víťazstvo. Hráči si za predvedený výkon zaslúžia veľkú pochvalu. Po návrate maródov (zranenia a covid) sa dostáva náš tím postupne ale isto do hernej pohody a predvádzame veľmi dobré výkony.

tréner: Karol Kučera

asistent: Norbert Nagy