Mladší mini úspešní aj v Lučenci

BK AKAPO Lučenec – MŠK BK Žiar nad Hronom  29:61 (3:20, 6:9, 3:24, 17:8)

Body: Horváth Filip 15, Dekýš Adrián 11, Valent Matej 10, Huraj Max 6, Huraj Alex  4,  Herich Adam 4, Barcík Jakub 4, Juhász Bruno 3, Ďurčov Ján 2, Tapfer Jakub 2
Hrali: Škriniar Samuel, Kovalčík Bori, Golebiowsky Marek

V nedeľu 4.3.2018  mladší minižiaci MŠK BK Žiar nad Hronom odohrali v Lučenci ďalší súťažný zápas v sezóne. Do zápasu naši najmladší basketbalisti vstúpili veľmi dobre a prvú štvrtinu vyhrali s prehľadom 3:20. Druhá už bola vyrovnanejšia, ale aj tak si Žiarčania do polčasu vypracovali 20 bodový náskok. Chlapci svoju dominanciu potvrdili aj v tretej štvrtine, v ktorej dovolili súperovi zaznamenať len 3 body. Naopak po získaných loptách sa rýchlymi prihrávkami dokázali dostať do ľahkého zakončenia a úspešne sa presadiť z pod súperovho koša. Poslednú štvrtinu vyhrali domáci, ale to bol už zápas rozhodnuý. V zápase sa bodovo presadila väčšina chlapcov, ale za výkon si zaslúžia pochvalu všetci.

Tréner: Tomáš Fábry
Asistent: Juraj Horváth