Mladší mini

MŠK BK Žiar nad Hronom      ŠKP BBC Banská Bystrica    69:48 (13:16, 26:10, 8:11, 22:11)
Body: Roderik Roško Huraj Max 17, Huraj Alex 10, Adrián Dekýš 8, Jakub Tapfer 7, Golebiowski Marek, David Hlaváč , Jakub Oťapka, Timotej Michalov, Martin Barniak 2
Hrali: Michal Kukučka, Mráz Mathias, Galko Henrich, Frič Daniel, Samuel Škorec, Matúš Polák, Leo Kvačkaj, Branislav Mališ, František Volentier

Mladší mini privítali na svojej palubovke, v predposlednom zápase sezóny , súpera z Banskej Bystrice. Nastúpili sme temer v plnej zostave s odhodlaním vrátim im našu prehru na ich domácej pôde. V prvej a v tretej štvrtine sme hrali vyrovnaný zápas. Problémy nám robil súperov hráč Zlocha, ktorý dal v prvej štvrtine 14 bodov, ale neskôr sme už našli recept na jeho obranu. Druhú a štvrtú štvrtinu sme s prehľadom vyhrali. Chlapci si s chuťou zahrali a povzbudzovali sa. V poslednej štvrtine sme s prehľadom vyhrávali, takže sme dali možnosť zahrať si všetkým chlapcom.

Tréneri: V.Fridrichová, P.Vívoda