Dve výhry a jedna prehra je bilancia turnaja starších mini v Handlovej.

Starší mini 1.liga Stred

BK MŠK Žiar nad Hronom: ŠBK Handlová 46:42 (13:7, 10:13, 10:11, 13:11)
Body: Barniak 17, Tapfer 12, Huraj Max 8, Golebiowski, Mališ, Oťapka, Plencner 2, Kvačkaj 1

MBA Prievidza : MŠK BK Žiar nad Hronom 59:17 (12:4, 18:5,11:6, 18:2)      Body: Dekýš 5, Huraj Max, Barniak 3, Mališ, Tapfer, Kvačkaj 2

MBK Victoria Žilina : MŠK BK Žiar nad Hronom 34:39                                              Hrali: Repiský, Frič, Polák, Huraj Alex, Hlaváč

Dve výhry a jedna prehra je bilancia turnaja starších mini v Handlovej. Víťazstvá sa rodili po ťažkom, vyrovnanom boji so súperom. S Handlovou ešte v druhej minúte pred koncom bol stav 40:40. Následne na to zobral tréner súpera timeout. Podarilo sa nám získať loptu po súperovom vhadzovaní a dvoma protiútokmi zvrátiť víťazstvo na našu stranu. Podobný priebeh mal aj zápas so Žilinou, k čomu svojou obetavou hrou prispel Max Huraj. Na Prievidzu sme nestačili – ani herne, ani fyzicky. Nie je mysliteľné, aby sme za 6 minút dali len jeden kôš. Všetci si musia uvedomiť, že ak jeden maká v obrane, to nestačí, a musia sa pričiniť o to všetci.