Domáci zápas starším žiakom nevyšiel podľa predstáv

V nedeľu 26. 2. 2023 odohrali starší žiaci domáci zápas proti Banskej Bystrici. Od začiatku zápasu sme plánovali hrať rýchlu hru čo sa nám aj podarilo, ale v zakončení na kôš sme zlyhávali. Prvá štvrtina bola vyrovnaná. Prehrali sme ju o bod 19:20.Druhú a tretiu štvrtinu sme prehrali 16:28, 15:24. Tie sa niesli v kolísavom výkone družstva, k čomu napomohli aj iné okolnosti ovplyvnené arbitrami zápasu.V poslednej štvrtine chlapci znovu zabrali a vyhrali ju 18:12. Bodový náskok súpera sa však nepodarilo dobehnúť. Z celkového pohľadu dnes starší žiaci odohrali dobrý zápas.

BK MŠK Žiar nad Hronom : ŠKP BBC Banská Bystrica 68 : 84

Bodovali a hrali:Tapfer J. 19b (1 trojka), Huraj A. 18b (1 trojka), Ďurian Š. 14b (1 trojka), Roško R. 12b, Oťapka J. 3b, Huraj M. 2b, Plencner S., Polák M., Golebiowski M.Tréner: Karol Tapfer