Muži si s Karlovkou neporadili

MŠK BK Žiar nad Hronom : VŠEMvs Karlovka Bratislava   81:93   (17:16,36:37,60:67)
Body: Mokráň 39, Vrtík 16, Supuka 10, Dolník 7, Huljak 5, Obert 4
Hrali: Medveď, Nagy, Novosádek

V Nedeľu dopoludnia sme hostili na svojej palubovke družstvo z Karlovky Bratislava. Zápas sme už tradične otvorili dobre a od začiatku sme sa dostali do malého vedenia. Prvý polčas bol však dosť vyrovnaný a družstva sa striedali vo vedení, keď polčas skončil jednobodovým víťazstvom hostí. V druhom polčase sme však ťahali za kratší koniec a súper bol úspešnejší hlavne v streľbe z perimetra a v prienikovej hre jedna na jedna do koša. My sme sa trápili v streľbe či už zo strednej vzdialenosti alebo z perimetra. A keď nám vypadli lopty s koša aj po dobrých prienikoch pod kôš, začal nám súper mierne bodovo unikať. V závere sme sa ešte dokázali zmenou obrany z osobnej na zónovú vrátiť do zápasu, keď 3 min. pred koncom sme prehrávali len o jeden bod 78:79. Potom však hráči Karlovky trafili jednu šťastnú trojku o dosku a v závere ešte premenili dve otvorené strely a tak nám neostávalo nič iné len pogratulovať súperovi k víťazstvu.

Tréner: Karol Kučera
Asistent trénera: Mgr. Norbert Nagy