Kadeti v predohrávke s Levicami neúspešní

MŠK BK Žiar nad Hronom – ŠBK Junior Levice 69:87 (19:25, 37:42, 62:69, 75:90)
Body: Kucej 26, Novák 18, Babiak 10, Golebiowski 9,  Grochal 5, Švec 3, Király 2, Dekýš 2,
Hrali: Greguš

V predohrávke celoslovenskej ligy kadetov odohrali kadeti MŠK BK Žiar nad Hronom na domácej palubovke zápas proti družstvu ŠBK Junior Levice. Od začiatku zápasu boli aktívnejší Levičania, ktorí sa ujali vedenia a Žiarčania len doťahovali. Zápas bol v celku vyrovnaný, o čom svedčia 5 – 7 bodové rozdiely v prvých troch štvrtinách. Domácim sa v priebehu tejto časti hry aj niekoľkokrát podarilo zmazať náskok súpera, ale v koncoch štvrtín im vždy došli sily a chýbalo aj trošku toho basketbalového šťastia. To sa prejavilo hlavne na konci poslednej štvrtiny, kedy žiarski hráči vyprodukovali niekoľko nezmyselných prihrávok a striel, ktoré hneď súper využil na rýchle zakončenie. Hosťujúce družstvo predčilo našich chlapcov hlavne po fyzickej stránke, ako aj v celkovej koncentrácii počas celého zápasu.

Tréner: Juraj Horváth
Asistent: Július Kucej